ارتباط باما

تلفن تماس : 09928120620

ایمیل : [email protected]

https://t.me/almanium

تماس با ما

سوالات متداول

برای یادگیری زبان آلمانی از کجا شروع کنم؟

یادگیری هر زبانی از جمله آلمانی به میزان علاقه شما و زمانی که قصد دارید به آن اختصاص دهید بستگی دارد. بهتر است از کلاس های حضوری و یا غیرحضوری موجود استفاده کنید اما برای شروع کار می توانید از جملات ساده و روزمره آغاز کرده و سپس اقدام به یادگیری مسائل پایه مانند الفبا، اعداد و نکات گرامری ساده کنید.

آیا می توان آلمانی را به صورت خودآموز یادگرفت؟

اگر برای تفنن و یا گذران امور بسیار سطحی روزمره باشد، بله امکان یادگیری به صورت خودآموز به صورت محدود وجود دارد. اما اگر به دنبال یادگیری حرفه ای و کاربردی زبان هستید، حتما از وجود افراد مطلع به عنوان استاد و یا پارتنر زبان استفاده کنید.

چه مدت طول می کشد که بتوانم به زبان آلمانی مسلط شوم؟

بستگی به سطح مورد نیاز شما دارد. برای سطح A1 که  مدرک آن برای مواردی مانند آغاز به کار در آلمان و یا الحاق به خانواده مورد نیاز است سه ترم باید دوره ببینید. این دوره می تواند عادی باشد (9 ماه) و یا به خواست خودتان نیمه فشرده (4.5 ماه) و یا فشرده (3ماه).

البته گذراندن سطوح اولیه (A1 و A2) به صورت فشرده توصیه نمی شود چون پایه باید قوی باشد تا در سطوح بالا دچار مشکل نشوید، به همین دلیل در زمان کم این اتفاق نمی افتد.

در کل برای مسلط شدن به زبان آلمانی (سطح B2) در حالت عادی سه سال زمان لازم است. اگر زمان کافی نداشته و یا حس می کنید توانایی یادگیری سریعتر را دارید این زمان می تواند به 2 و یا یک و نیم سال کاهش یابد.

سایت شما چه امکاناتی برای یادگیری آلمانی ارائه می دهد؟

ما برای افرادی که در کلاسهای آموزشگاه ها شرکت می کنند و یا از قبل معلومات زبان آلمانی دارند، مطالب متنوع کمک آموزشی، تمرین و تقویت معلومات داریم.

کاربران می توانند از بخش اعظم امکانات سایت از جمله آموزش نکات گرامری، اتاق های گفتگو، فایل های تصویری، صوتی و متنی، بخش اطلاعات عمومی در مورد آلمان و آزمون تعیین سطح بصورت رایگان استفاده کنند.

کاربرانی هم که آشنایی به آلمانی ندارند می توانند با شرکت در دوره های آنلاین و یا استفاده از دوره هایی ضبط شده که به صورت آفلاین ارائه می شود از سطح قابل قبولی در زبان آلمانی برخوردار شوند.

همچنین برای تمامی گروه های کاربران، دوره های ویژه مکالمه، آمادگی آزمون های A1 تا B2 و دوره های خواندن و نوشتن متن برگزار می شود.

 

سوالات خود را از طریق فرم بالا برای ما ارسال کنید.