Sinbad – Der Herr der sieben Meere

 

«سندباد، پادشاه هفت دریا» یک انیمیشین بلند داستانی ساخته سال 2003 آمریکا است. این فیلم که محصول شرکت دریم ورکس است در جولای همین سال در سینماهای آلمان اکران شد.

سنباد اولین فیلمی است که برای تولید آن از سیستم عامل لینوکس استفاده شده است. در این سیستم هیولا و پس زمینه ها اکثراً توسط رایانه تولید می شوند، در حالی که شخصیت ها با دست ترسیم شده اند.

Hennen rennen

فرار مرغی فیلم پویانمایی محصول سال ۲۰۰۰ کمپانی‌های آمریکایی دریم‌ورکس انیمیشن و آردمن است.دنباله ای بر این فیلم (فرار مرغی ۲) در سال ۲۰۲۱ ساخته و اکران می شود.
این فیلم داستان عده‌ای مرغ را که در یک مزرعه برای تخمگذاری نگهداری می‌شوند، روایت می کند. صاحب مزرعه تصمیم می‌گیرد بجای فروش تخم مرغ از دستگاهی برای تولید پای مرغ (نوعی کیک) استفاده کند. مرغها برای نجات جان خود نقشه‌ای برای فرار می‌کشند و سرانجام با طراحی یک هواپیما از آنجا می‌گریزند.

Der Prinz von Ägypten

«شاهزاده مصر» روایتگر زندگی حضرت موسی است. داستان از زمانی شروع می‌شود که فرعون -پادشاه مصر- فرمان کشتن نوزادهای پسر را می‌دهد و مادر موسی، برای نجاتش، او را در سبدی می‌گذارد و در آب می‌اندازد.

همسر فرعون بچه را پیدا می‌کند و آن را مثل پسر خویش -رامسس- بزرگ می‌کند. کم‌کم موسی رشد می کند و متوجه می‌شود پدرخوانده‌اش در حق برده‌ها ظلم می‌کند.

ویدئو های کودکانه

افسانه هنزل و گرتل

ویدئو های بزرگسالان

مستند جغرافیای آلمان

داستان خانم هوله

آلمانی حرف زدن چهره های معروف

افسانه راپونزل

خبری درباره خواننده آلمانی

جوجه اردک زشت

تاریخچه محرومیت زنان آلمانی

آلیس در سرزمین عجایب

اخبار کرونا در جهان